ECO PLA Tkaná mulčovací textílie, 120g/m2, 50m x 1,6m, 100% rozložitelná

Značka: AGROJUTEX

AGROJUTEX ECO je plně rozložitelná tkaná textílie z 100% biopolymeru PLA, vyráběná z přírodní biomasy. Tato ekologická mulčovací textílie účinně omezuje růst plevele, vytváří příznivé mikroklima a je plně kompostovatelná.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 0106
3 199 Kč / ks 2 643,80 Kč bez DPH
ECO PLA Tkaná mulčovací textílie, 120g/m2, 50m x 1,6m, 100% rozložitelná
Značka: AGROJUTEX

K tomuto produktu nejsou dodávány plastové kolíky zdarma ! 

Ekologická mulčovací textilie proti plevelu AGROJUTEX ECO

AGROJUTEX ECO je inovativní ekologická tkaná ekotextílie vyrobená ze 100% biopolymeru PLA, získaného z obnovitelných zdrojů jako cukrová třtina, kukuřice a banánovník. Tento ekologický výrobek je plně kompostovatelný a rozkládá se v půdě bez zanechání chemických zbytků, čímž podporuje zdravý růst vaší zahrady.

Efektivní proti plevelu a úsporný pro vodu

AGROJUTEX ECO účinně omezuje růst plevele, snižuje potřebu zalévání a zároveň pohlcuje UV záření. Tato tkaná ekotextílie poskytuje příznivé mikroklima pro vaše rostliny a po rozkladu slouží jako přírodní organické hnojivo.

Dlouhodobé ekologické řešení pro vaši zahradu

S životností 3-5 let je AGROJUTEX ECO dlouhodobým řešením pro vaši zahradu. Je ideální pro ekologicky smýšlející zahradníky, kteří hledají udržitelné a nezávadné metody péče o zahradu.  

Vlivem vysokých teplot na přímém slunci, pokud nebude překryta mulčem, může u této ekologické textílie dojít ke sražení cca 5 - 10%.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tkaná textílie - AGROJUTEX
Hmotnost: 6.2 kg
Barva: hnědo černá
materiál: 100% ECO PLA Biopolymer
gramáž: 120g/m2