Hroty ochranné proti holubům a ptákům, nerezové 10ks x 50cm, 40 hrotů

Kód: 1317
Novinka
Neohodnoceno
Značka: DUFURT
495 Kč / ks 409,09 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2023

Ochranné nerezové hroty zabraňující dosedání holubů i jiných ptáků na parapety, atiky, okna, okapy, oplechování, zdi, komíny, zábradlí, klimatizace a dřevěné trámy. Balení obsahuje 10 pásků. Každý pásek měří 50 cm, opatřen 40 hroty o délce 11 cm a průměru 1,3 mm z nerezavějící pérové oceli. Rozložení hrotů pokryje šířku 13,5 cm. Vše uchyceno na základně z polykarbonátu s UV ochrannou vrstvou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné hroty proti holubům a jiným ptákům jsou velmi účinnou ochranou proti ptákům. Hroty – zábrany proti ptákům jsou bezpečné, jejich konce z pérové oceli jsou ztupené (ptákům neublíží). Tam, kde nezabírají jiné způsoby plašení, naše zábrany proti ptákům pomohou. Upevňují se pomocí šroubů, vrutů nebo hřebíčků, lze je přilepit např. pomocí silikonu i bílého lepidla. Hroty proti ptactvu se mohou nalepit nebo přišroubovat například na trámy, římsy, parapety, fasády atd.

Montáž:

Nejsnazší a nejrychlejší způsob montáže na většinu povrchů je lepení. Doporučujeme tedy zakoupit transparentní silikon či jiné lepidlo pro venkovní použití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpuzovače a plašiče ptáků a hlodavců
Hmotnost: 0.97 kg
Balení: 10ks
Délka pásku: 50cm - 40 hrotů
Materiál: Nerez ocel + polykarbonát s UV
Délka hrotu: 11cm