Hroty proti holubům, nerezové 10ks x 50cm, 40 hrotů

Značka: DUFURT

Ochranné hroty proti holubům z nerezové oceli účinně brání přistávání holubů a dalších ptáků na místech jako jsou okenní parapety, atiky, plechové povrchy nebo okapové systémy. Náš komplet - trny proti holubům obsahuje 10 kusů průhledných pásků, každý o délce 50 cm, s 40 bezpečnostními hroty z nerezového materiálu, pevně upevněných na základové desce z polykarbonátu s UV ochrannou vrstvou.

 

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 1310
489 Kč / ks 404,13 Kč bez DPH
Hroty proti holubům, nerezové 10ks x 50cm, 40 hrotů
Značka: DUFURT
Hroty ochranné proti ptákům, nerezové
Novinka Tip

Hroty proti holubům: Řekněte sbohem ptačímu nepořádku

Nerezové zábrany proti ptákům

Nerezové bodce proti ptactvu jsou navrženy pro efektivní ochranu proti ptákům na různých površích, jako jsou parapety, okna, okapy, zdi, komíny, zábradlí a trámy. Tyto plastové hroty proti ptákům nejen chrání váš majetek, ale také zajišťují, že ptáci nebudou mít možnost dosednout na chráněné plochy a znečistit jej.

Detaily balení a materiály

Každé balení obsahuje 10 pásků, z nichž každý měří 50 cm a je vybaven 40 hroty. Trny proti holubům mají délku 11 cm a průměr 1,3 mm a jsou vyrobeny z nerezavějící pérové oceli, která je známá svou trvanlivostí a odolností vůči korozi. Tyto hroty pokryjí šířku 13,5 cm, což poskytuje dostatečnou ochranu proti ptákům.

Montáž a bezpečnost

Hroty proti ptactvu jsou bezpečné a jejich konce jsou ztupené, což zajišťuje, že ptákům neublíží. Montáž je snadná - plašiče na holuby lze upevnit pomocí šroubů, vrutů, hřebíčků nebo je lze přilepit pomocí silikonu či bílého lepidla. Základna z polykarbonátu s UV ochrannou vrstvou zaručuje dlouhodobou stabilitu.

Účinná zábrana proti ptákům

Naše bodce proti holubům jsou mimořádně účinné, zejména tam, kde jiné metody plašení selhávají. Můžete je nainstalovat na různé povrchy, jako jsou trámy, římsy, parapety a fasády, čímž zajistíte spolehlivou ochranu vašeho majetku. Tyto zábrany proti ptákům jsou ideální pro každého, kdo potřebuje dlouhodobé a efektivní řešení. 

Návod jak ukotvit plastové hroty proti holubům:

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Odpuzovače, plašiče, lapače a přípravky proti škůdcům
   Hmotnost: 0.97 kg
   Balení: 10ks
   Délka pásku: 50cm - 40 hrotů
   Materiál: Nerez ocel + polykarbonát s UV
   Délka hrotu: 11cm
   Průměr hrotu: 1,3mm
   Vlastnosti: Konce hrotů jsou ztupené (ptákům neublíží)