Plastová ochranná síť proti dravcům TENAX - 14m x 3,8m

Značka: TENAX

Lehká a odolná plastová síť proti dravcům TENAX je ideální pro venkovní voliéry a slepičí výběhy. Chrání vaše opeřené přátele před dravci a nemocemi od volně žijících ptáků. Snadná instalace a dlouhá životnost.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 0230
940 Kč / ks 776,86 Kč bez DPH
Plastová ochranná síť proti dravcům TENAX - 14m x 3,8m
Značka: TENAX
vyrp15 61522
Novinka

Síť proti dravcům: Ochraňte svou drůbež s jistotou

Sítě proti dravcům představují jednoduché a efektivní řešení pro ochranu drůbeže před predátory, jako jsou jestřábi, káňata a lišky. Nabízíme širokou škálu ochranných sítí v různých rozměrech, které se snadno instalují a zajistí maximální ochranu vašich opeřených přátel.

Možnosti využití ochranných sítí

  • Volierová síť proti dravcům: Ideální pro konstrukci voliér a výběhů pro drobné ptáky, papoušky nebo bažanty. Vyrábí se z pevných materiálů, odolných UV záření a povětrnostním vlivům. Pro tuto aplikaci nabízíme největší balení sítě TENAX - 500m x 3,8m.
  • Ochranná síť pro slepice: Speciálně navržena pro ochranu slepic a kuřat v běžných výbězích. Vyrobena z prvotřídního polypropylenu s UV stabilizací, takže vydrží i náročné podmínky.

Faktory výběru sítě

  • Velikost ok: Musí být dostatečně malá (3 x 3cm), aby zabránila průniku dravců.
  • Materiál: Plastová síť  by měla být vyrobena z pevného a odolného materiálu, odolného UV záření a povětrnostním vlivům.
  • Rozměr: Ochranná síť pro slepice by měla být dostatečně velká, aby pokryla celý výběh a zajistila tak maximální ochranu.

Tipy pro maximální ochranu

  • Kromě sítí můžete k ochraně drůbeže použít i další opatření, např instalovat maketu dravce.
  • Pravidelně kontrolujte ochrannou síť, zda není poškozená, a v případě potřeby ji opravte nebo vyměňte.
  • Nezapomeňte plastové sítě správně instalovat, aby byla zajištěna maximální ochrana.

Kontaktujte nás

Máte-li dotazy k produktu ochranná síť proti dravcům nebo k našim dalším produktům, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a pomůžeme s výběrem optimálního řešení pro vaše potřeby.

Plastové sítě TENAX zasíláme z důvodu nadrozměru (zabalená role je vysoká 2m) pouze Českou poštou nebo přepravní společností FOFR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová ochranná síť proti dravcům TENAX
Hmotnost: 1.2 kg
Délka sítě: 14m
Šířka sítě: 3,8m
Velikost oka: 3 x 3cm
Gramáž: 50g/m2
Barva: Černá