Svěrka plastová profi EXTOL 110 mm, nylon

Značka: EXTOL PREMIUM

Lehká konstrukce z kvalitního, odolného plastu s extra silnou ocelovou pružinou, pohyblivé konce čelistí se snadno přizpůsobí svíranému tělesu, určena k pevnému držení sevřené části ve stabilní poloze např. při lepení, celková délka 110 mm, max. rozevření čelistí 50 mm.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Kód: 0791
32 Kč / ks 26,45 Kč bez DPH
Svěrka plastová profi EXTOL 110 mm, nylon
Značka: EXTOL PREMIUM

Lehká konstrukce svorky z kvalitního, odolného plastu s extra silnou ocelovou pružinou, pohyblivé konce čelistí se snadno přizpůsobí sevřenému tělesu, určena k pevnému držení svíraných předmětů  ve stabilní poloze např. při lepení.

S celkovou délkou 110 mm a maximálním rozevřením čelistí 50 mm nabízí náš výrobek praktické a efektivní řešení pro různé úkoly. Robustní konstrukce svěrky z kvalitního nylonu a extra silné pružiny zaručují spolehlivost a dlouhou životnost. Vroubkované otočné koncovky jsou navrženy tak, aby byly šetrné k povrchu svíraných předmětů, což zajišťuje, že nezanechávají stopy na předmětech.

S našimi svěrkami EXTOL Premium získáte spojení odolnosti, lehkosti a funkčnosti, což je činí nezbytným pomocníkem pro vaše kutilské či profi pracovní potřeby. Objednejte si svou svěrku ještě dnes a zjistěte, jak může zlepšit vaši pracovní efektivitu!

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí a potřeby pro dílnu a příslušenství
Hmotnost: 0.04 kg
Materiál: Nylon
Délka: 110mm
Max. rozevření čelistí: 50mm