Tkaná textílie - 210 cm

Tkaná textílie 210cm – Efektivní ochrana proti plevelu

Vítejte v naší kategorii tkaných mulčovacích agrotextilií, kde nabízíme odolné a praktické řešení pro zahradníky a pěstitele. Naše tkané textilie s gramáží 100g/m2 jsou vyrobeny z polypropylenových pásků a poskytují vynikající ochranu proti plevelům, zároveň umožňují půdě dýchat a podporují její zdravý stav. Pro ekologicky smýšlející zahradníky, kteří hledají udržitelné a nezávadné metody péče o zahradu máme v nabídce plně rozložitelnou tkanou mulčovací ekotextílii.

Dlouhá životnost a vysoká pevnost

Tkaná textilie se vyznačuje vysokou pevností a může vydržet až 25 až 30 let, zejména pokud není vystavena přímému slunečnímu světlu. Je ideální pro použití pod mulčovací kůrou nebo v oblastech, které vyžadují dlouhodobou ochranu. Do svahu doporučujeme na tuto tkanou textílii položit protierozní kokosovou nebo jutovou síť, zabráníte tak sjíždění kůry nebo kamínků.

Univerzální použití ve sklenících i na otevřených plochách

Tkaná agrotextilie je vhodná jak pro použití ve sklenících, tak na otevřených plochách. Je efektivním řešením pro domácí i profesionální pěstitele, poskytující spolehlivou ochranu proti prorůstání plevele a snižující potřebu časté údržby. Zelené čtverce na této školkařské textílii usnadňují pravidelnou výsadbu a pokládání květináčů. Při objednávce v návinu 50m a 100m dodáváme plastové kolíky 15cm zdarma. Pro tvrdou a kamenitou půdu doporučujeme naše profesionální plastové kolíky nebo ocelové kotvící skoby pro snadnější montáž.

UPOZORNĚNÍ :

Rozdíl mezi tkanou textílií (100g/m2) a netkanou textílií (50g/m2) je pouze v gramáží a následně i v životnosti. Funkčností, tedy účelem použití se od sebe neliší !

V místech, kde budete častěji chodit, ve svahu nebo máte-li na textílii kačírek nebo jiný štěrk se doporučuje pevnější a trvanlivější tkaná textílie!

Tkaná mulčovací agrotextílie

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
agro logo
177,69 Kč bez DPH
215 Kč / ks

Tkaná mulčovací textílie (agrotextílie) je speciální porézní tkanina utkaná z...

Kód: 0111
agro logo
660,33 Kč bez DPH
799 Kč / ks

Tkaná mulčovací textílie (agrotextílie) je speciální porézní tkanina utkaná z...

Kód: 0149
agro logo
Tip
1 528,10 Kč bez DPH
1 849 Kč / ks

Tkaná mulčovací textílie (agrotextílie) je speciální porézní tkanina utkaná z...

Kód: 0150