Zavlažovač do květináče HOZELOCK Aquasolo Small Orange

Značka: HOZELOCK

Aquasolo je jednoduchý zavlažovací systém, který lze použít pro všechny rostliny v květináčích ve vaší domácnosti nebo  ve vaší zahradě. AQUASOLO Small Orange, označení Small označuje průtok vody. Řídí se pórovitostí keramického kuželu: Oranžová = 7 cl / den ( 0,5L = 7dní, 1L = 14dní). Zavlažovací kužely Aquasolo Small Orange jsou kompatibilní s většinou typů lahví od 0,5 l do 5 l a jsou vhodné pro květináče až do průměru 25 cm, udrží rostliny zalévané až 28 dní.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 0710
125 Kč / ks 103,31 Kč bez DPH
Zavlažovač do květináče HOZELOCK Aquasolo Small Orange
Značka: HOZELOCK

Aquasolo je jednoduchý zavlažovací systém, který lze použít pro všechny rostliny v květináčích ve vaší domácnosti nebo  ve vaší zahradě. AQUASOLO Small Orange, označení Small označuje průtok vody. Řídí se pórovitostí keramického kuželu: Oranžová = 7 cl / den ( 0,5L = 7dní, 1L = 14dní ). Zavlažovací kužely Aquasolo Small Orange jsou kompatibilní s většinou typů lahví od 0,5 l do 5 l a jsou vhodné pro květináče až do průměru 25 cm, udrží rostliny zalévané až 28 dní.

Návod k použití

- Vyberte typ zavlažovače dle velikosti květináče oranžová SMALL (do průměru květináče 25cm) nebo zelená MEDIUM (průměr květináče 30 - 40cm)

- Průtok závisí na zvolené barvě zavlažovače. Řídí se pórovitostí keramiky v kuželu.  Oranžová = 7 cl / den Zelená = 20 cl/den, Zelená = 20 cl / den ( 1L = 5dní, 2L = 10dní)

- Vyberte velikost láhve dle požadované doby trvání zalévání - Naplňte lahev vodou, případně přidejte výživu

– tekuté hnojivo - Našroubujte lahev na zavlažovač s nebo bez použití adaptéru

- Propíchněte špendlíkem dno láhve k zajištění toku vody

- Před vložením zavlažovače dostatečně rostlinu zalijte

- Vhodné pro vnitřní i venkovní použití (ne však při možnosti zamrznutí)

DOBA ZAVLAŽOVÁNÍ

Doporučení jsou pouze orientační, založena na průměrných podmínkách. Příjem vody se může lišit v závislosti na kvalitě půdy, vlhkosti v místnosti a aktuálních podmínkách, jako je teplota či vystavení slunci nebo větru.

ÚDRŽBA

Zkontrolujte zda neprolíná voda kolem závitu, ta by měla unikat pouze skrze stěny kužele. Chcete-li zajistit optimální výkon a dlouhou životnost vašeho zavlažovače , vyjměte kužel každých několik měsíců a namočte do roztoku octa, očistěte a opláchněte v čisté vodě. Používejte pouze plně zředěné tekuté výživy v láhvi s vodou, aby se v zavlažovači neucpaly póry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací systémy a příslušenství
Hmotnost: 0.2 kg