Zavlažovací vak DOMO nízký na stromy a keře 55L, kruh - hnědý - 1ks

Značka: DOMO

Zavlažovací vak DOMO – kruh, pro efektivní zavlažování stromů i keřů, voda se postupně vsákne až ke kořenům, snadné plnění, objem 55 l, materiál 520 g PVC odolný UV záření, průměr 90 cm.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: 0769
210 Kč / ks 173,55 Kč bez DPH
Zavlažovací vak DOMO nízký na stromy a keře 55L, kruh - hnědý - 1ks
Značka: DOMO
zavlažovací vak nízky pro stromy a keře 55l domo (9) tn tn
Akce Tip

Profesionální a efektivní péče o nově vysazené i již vzrostlé stromy a keře bez zbytečného plýtvání vodou.

Rovnoměrnou závlahu zajišťují malé otvory ve spodní části vaku. Voda se tak neodpařuje ani neodtéká mimo kořenový systém. Rostlinám je zajištěna stálá vlhkost, díky níž jsou více chráněny před změnami teplot a poškozením mrazem.Poskytuje dostatek vody pro hydrataci kořenů a okolní půdy, čímž minimalizuje šok transplantace

Snadná a rychlá instalace, jednoduchá obsluha.

Do vaku lze přidat tekuté hnojivo nebo předem ve vodě rozmíchané krystalické hnojivo.

Nenápadnější verze zavlažovacího vaku je svým tvarem uzpůsobena k použití pro všechny stromy a keře s průměrem kmene do 15,5 cm. Vodu uvolňuje rovnoměrně po dobu 4 až 6 hodin. Pomalá rychlost uvolňování zajišťuje, že se voda dostane tam, kde je to potřeba, do kořenové zóny. Vak je možné ukotvit za pomocné oko, díky němuž zůstane prázdný zavlažovací kruh neporušen i za nepříznivých povětrnostních podmínek.

NÍZKÝ DESIGN Vizuálně je nenápadný. Používejte na všechny stromy a keře.

DVĚ VÝPUSTĚ Rovnoměrně rozděluje vodu přes kořenovou oblast pro úplné pokrytí.

OTVOR PRO UKOTVENÍ Praktická funkce pro zajištění zavlažovacího kruhu kolem stromu nebo keře v případě větru nebo jiného možného pohybu vaku

SNADNÉ PLNĚNÍ UZÁVĚRU

 Vak na zavlažování stromů je navržen tak, aby zajistil správné zavlažování většiny rostlin v případě, že se plní jednou až dvakrát týdně. Existuje však mnoho faktorů, které ovlivňují potřeby zavlažování, například typ rostlin, typ půdy a povětrnostní podmínky. Je vhodné tedy pravidelně kontrolovat vlhkost půdy a upravovat plán plnění vaku.

 Nepohybujte zavlažovacím vakem, pokud je naplněn z více než 1/4 vodou. Není vhodné používat vaky v mrazu.  Na zimu doporučujeme vaky odinstalovat, řádně vysušit a uklidit. Prodloužíte tím jejich životnost.

 Aby nedošlo k poškození trávníku pod vakem, po vyprázdnění nenechávejte vak upnutý kolem kmene nebo keře a odinstalujte jej.  

Upozornění: Nemanipulujte se zavlažovacím vakem pokud je naplněn z více než 1/4 vodou. Není vhodné používat vak v mrazu. Na zimu doporučujeme vak řádně vysušit a uklidit. Prodloužíte tím jeho životnost.

Objem 55 I, hmotnost 0,7 kg, průměr 90 cm, materiál PVC, 520g/m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky na stromy
Hmotnost: 0.688 kg
Barva: Hnědá
Objem vaku: 55 L
materiál: PVC
Gramáž: 520g / m2
Průměr kruhu: 90cm