Zavlažovací vak na stromy 56L - zelený - 1ks

Kód: 0760
Akce
Neohodnoceno
Značka: VAXON
245 Kč / ks 202,48 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023

Zavlažovací vak Vaxon – vesta, pro efektivní zavlažování stromů, voda se postupně vsákne až ke kořenům, vhodné pro nově vysazené i vzrostlé stromy, snadné plnění, objem 56 l, materiál 400 g PVC se síťovinou odolný UV záření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šetrný a efektivní způsob zavlažování nově vysazených i vzrostlých stromů. Rovnoměrnou závlahu po dobu 3 až 8 hodin zajišťují drobné otvory ve spodní části vaku. Voda se pomalu a rovnoměrně vsákne až ke kořenům. Minimalizuje se šok při přesazování.

Použití: Vak se obepne kolem kmene stromu nebo vyvazovacího kůlu, zapne na zip a naplní vodou. Když je vak naplněn do 1/4, lehce nadzvedněte popruhy, aby se vak vyrovnal a pak doplňte vodou dle potřeby (v závislosti na průměru kmene stromu). Maximální objem vaku je 56 litrů vody. Zavlažovací vak je vhodný k použití pro stromy s průměrem kmene do 18 cm.

Doporučujeme plnit 1 - 2krát týdně nebo četnost zavlažování upravit dle klimatických podmínek.

Upozornění: Nemanipulujte se zavlažovacím vakem, pokud je naplněn z více než 1/4 vodou. Není vhodné používat vak v mrazu. Na zimu doporučujeme vak řádně vysušit a uklidit. Prodloužíte tím jeho životnost.

Objem 56 I, hmotnost 0,65 kg, výška 83 cm, materiál PVC vyztužené síťovinou, 400g/m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky ke stromům
Hmotnost: 0.631 kg
Barva: zelená
Objem vaku: 56 L
materiál: PVC - vystužené síťovinou
Gramáž: 400g / m2