Zavlažovací vak STREND 55L - zelený - 1ks

Značka: Strend Pro

Zavlažovací vak STREND 55L, představuje inovativní a účinné řešení pro zavlažování vašich stromů, poskytující optimální hydrataci přímo ke kořenům, kde je to nejvíce potřeba. Tento praktický nástroj, známý také jako zavlažovací pytel nebo závlahový vak, je ideální pro každého, kdo hledá efektivní, šetrný a snadno použitelný způsob, jak zajistit zdravý růst a vitalitu stromů. Náš vak na vodu ke stromům má jednoduché napouštění, max. kapacitu 55 litrů, je vyroben z kvalitní PVC tkaniny s gramáží 180g, která má dostatečnu UV ochranu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Kód: 0760
239 Kč / ks 197,52 Kč bez DPH
Zavlažovací vak STREND 55L - zelený - 1ks
Značka: Strend Pro
Zavlažovací vak vaxon 56L 0
Novinka

Zavlažovací pytel nebo také zavlažovací vak - Efektivní řešení pro zdravé stromy

Zavlažovací vak STREND 55L přináší šetrný a účinný způsob zavlažování pro všechny typy stromů, od mladých až po vzrostlé. Díky drobným mikroperforacím ve spodní části zavlažovacího pytle dochází k stálému a rovnoměrnému uvolňování vody, která se pomalu vsákne až ke kořenům stromu, minimalizující tak stres z přesazení.

Jednoduchá instalace a účinné zavlažování

Instalovat zavlažovací vak na stromy je snadné: stačí obtočit rozepnutý závlahový vak kolem kmene nebo podpěrného kůlu, zapnout na zip a naplnit vodou. Když je zalévací vak ke stromům naplněn zhruba do čtvrtiny, lehce nadzvedněte popruhy pro jeho vyrovnání a pak doplňte vodu dle velikosti kmene stromu. Pytel má maximální kapacitu 55 litrů a je vhodný pro stromy s průměrem kmene do 17 cm. Pro větší stromy o průměru až 40 cm je potřeba spojit dva zalévací vaky dohromady.

Péče a údržba

Pro optimální výsledky doporučujeme naplňovat zavlažovací vak ke stromu 1-2krát týdně, přičemž frekvenci upravte dle klimatických podmínek. Nedoporučuje se z důvodu poškození, manipulovat s vakem na zavlažování stromů, pokud je naplněn více jak z čtvrtiny, před zimou je vhodné vak vysušit a uložit pro prodloužení jeho životnosti.

Technické Parametry:

  • Objem: 55 litrů
  • Výška: 80 cm
  • Materiál: Kvalitní PVC vyztužené síťovinou, gramáž 180g/m2
  • Zavlažovací čas: 5 - 7 hodin

Řešení sucha pro vaši zahradu je tady. Zavlažovací vaky na stromy zajistí, že vaše stromy zůstanou hydratované i v nejsušších obdobích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky na stromy
Hmotnost: 0.31 kg
Barva: zelená
Objem vaku: 55 L
materiál: PVC - vystužené síťovinou
Gramáž: 180g / m2
Doba závlahy: 5 - 7 hodin