Zavlažovací vak STREND 55L - zelený - 1ks

Značka: Strend Pro

Zavlažovací vak, pytel STREND PRO – typ vesta, ideální pro rovnoměrné zavlažování stromů, umožňuje postupné vsakování vody ke kořenům pomocí mikroperforace, vhodný pro mladé i starší stromy, jednoduché napouštění, kapacita 55 litrů, vyrobeno z 180g PVC tkaniny odolné vůči UV záření.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Kód: 0760
239 Kč / ks 197,52 Kč bez DPH
Zavlažovací vak STREND 55L - zelený - 1ks
Značka: Strend Pro
Zavlažovací vak vaxon 56L 0
Akce Novinka

Zavlažovací pytel nebo také zavlažovací vak STREND - Efektivní řešení pro zdravé stromy

Zavlažovací vak STREND 55L přináší šetrný a účinný způsob zavlažování pro všechny typy stromů, od mladých až po vzrostlé. Díky drobným mikroperforacím ve spodní části zavlažovacího pytle dochází k stálému a rovnoměrnému uvolňování vody, která se pomalu vsákne až ke kořenům stromu, minimalizující tak stres z přesazení.

Jednoduchá instalace a účinné zavlažování

Instalace zavlažovacího vaku je snadná: stačí obtočit rozepnutý pytel kolem kmene nebo podpěrného kůlu, zapnout na zip a naplnit vodou. Když je zavlažovací vak na stromy naplněn zhruba do čtvrtiny, lehce nadzvedněte popruhy pro jeho vyrovnání a pak doplňte vodu dle velikosti kmene stromu. Pytel má maximální kapacitu 55 litrů a je vhodný pro stromy s průměrem kmene do 17 cm. Pro větší stromy o průměru až 40 cm je třeba spojit dva pytle dohormady.

Péče a údržba

Pro optimální výsledky doporučujeme naplňovat zavlažovací vak ke stromu 1-2krát týdně, přičemž frekvenci upravte dle klimatických podmínek. Nedoporučuje se manipulovat se zavlažovacím pytlem, pokud je naplněn více jak z čtvrtiny, v zimě je vhodné vak vysušit a uložit pro prodloužení jeho životnosti.

Technické Parametry:

  • Objem: 55 litrů
  • Výška: 80 cm
  • Materiál: PVC vyztužené síťovinou, gramáž 180g/m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky na stromy
Hmotnost: 0.31 kg
Barva: zelená
Objem vaku: 55 L
materiál: PVC - vystužené síťovinou
Gramáž: 180g / m2
Doba závlahy: 5 - 7 hodin