Netkaná geotextílie GEONETEX M 300, 300g/m2, 50m x 2m - šedá

Značka: geoNETEX®

GeoNETEX® M 300 - šedá netkaná geotextilie přináší univerzálnost a vysokou kvalitu ve vašich stavebních a zahradních projektech. S vlastnostmi jako mechanická odolnost, vodopropustnost, odolností proti plísním a flexibilností je ideální pro separaci a filtraci různých materiálů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 0251
2 490 Kč / ks 2 057,85 Kč bez DPH
Netkaná geotextílie GEONETEX M 300, 300g/m2, 50m x 2m - šedá
Značka: geoNETEX®

GeoNETEX® M200 netkaná geotextílie - Multifunkční výrobek

Netkaná geotextilie geoNETEX® je vyrobena z kvalitních polypropylenových nebo polyesterových vláken, což ji činí ideálním řešením pro různé stavební a zahradnické projekty. Její unikátní vlastnosti, jako jsou odolnost proti plísním a bakteriím a vynikající mechanická odolnost, zajišťují dlouhodobou funkčnost a životnost vašich zahraních či stavebních konstrukcí.

Efektivní ochrana a separace

Geotextílie GeoNETEX® poskytuje efektivní separaci a filtraci, brání smíchání různých vrstev zeminy a podporuje správnou funkci konstrukcí. S gramážemi 200g/m² až 500g/m² se hodí pro širokou škálu použití od silničního nebo železničního stavitelství až po větší či menší zahradní projekty.

Přizpůsobení vašim potřebám

Vyberte si správnou gramáž a typ netkané geotextilie geoNETEX® pro váš projekt. Nabízíme širokou škálu řešení pro všechny vaše stavební a zahradnické potřeby, zaručujeme odolnost, funkčnost, flexibilnost a dlouhodobou životnost. K upevnění netkané geotextílie doporučujeme kotvící ocelové skoby nebo PROFI plastové kolíky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Netkaná separační geotextílie GEONETEX M
Hmotnost: 30 kg
Rozměr: 50 x 2 m
Gramáž: 300g / m2
Materiál: kombinace vláken polyesteru + polypropylenu
Barva: šedá - multicolor