Netkaná geotextílie GEONETEX M 300, 300g/m2, 50m x 2m - šedá

Neohodnoceno
Značka: geoNETEX®

GEONETEX M 300 je netkaná vícebarevná (šedá, multicolor) geotextilie vyrobená z recyklovaného polyesteru. Výrobek je použitelný v mnoha oblastech stavebnictví, jako filtrační, separační, ochranná nebo drenážní vrstva.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Kód: 0251
2 490 Kč / ks 2 057,85 Kč bez DPH
Netkaná geotextílie GEONETEX M 300, 300g/m2, 50m x 2m - šedá
Neohodnoceno
Značka: geoNETEX®

GEONETEX M 300 je netkaná vícebarevná (šedá, multicolor) geotextilie vyrobená z recyklovaného polyesteru. Výrobek je použitelný v mnoha oblastech stavebnictví, jako filtrační, separační, ochranná nebo drenážní vrstva. Příklady použití: oddělení jednotlivých vrstev při konstrukci příjezdových cest a chodníků, ochranná vrstva pod bazény, k obalování drenážních trubek (zajišťuje filtraci vody, díky tomu nedochází k zanášení drenážního systému), ve skladbě plochých střech, atd.

Geotextilie geoNETEX® nepředstavují nebezpečí pro životní prostředí, jsou zdravotně nezávadné, neobsahují těžké kovy ani jiné škodlivé látky. Vyznačují se výbornými mechanickými a hydraulickými vlastnostmi a životností až 50 let (pro specifikované okrajové podmínky). Netkané geotextilie z polyesteru nejsou vhodné pro zásadité prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Netkaná separační geotextílie GEONETEX M
Hmotnost: 30 kg
Rozměr: 50 x 2 m
Gramáž: 300g / m2
Materiál: kombinace vláken polyesteru + polypropylenu
Barva: šedá - multicolor