Rukávec na ochranu proti okusu zvěře LITEN, šířka 20cm - metráž

Značka: LITEN

Polyetylenové ochranné rukávce Liten jsou ideální volbou pro zajištění bezpečnosti mladých stromků a sazenic před lesní či domácí zvěří. Díky svému designu umožňují optimální přístup světla, což je nezbytné pro harmonický růst a stabilitu jak menších, tak i větších rostlin. Tato plastová ochrana proti okusu zvěří je vyvinuta s ohledem na poskytnutí nejlepších podmínek pro rozvoj rostlin, čímž zajišťuje jejich zdravý růst a vývoj.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 1082
27 Kč / m 22,31 Kč bez DPH
Rukávec na ochranu proti okusu zvěře LITEN, šířka 20cm - metráž
Značka: LITEN

Ochranné rukávce Liten proti okusu: Bezpečí pro mladé stromky a sazenice

LITEN - rukávec na ochranu proti okusu zvěře je zaměřen na poskytování ochrany mladým lesním kulturám nebo ovocným stromkům proti ohryzu / okusu zvěří. Tyto černé rukávce jsou vyrobeny z polyetylenu, což je materiál s UV ochranou, který se vyznačuje svou odolností a dlouhou životností. Naše pletivo proti okusu je dostupné v různých rozměrech, což umožňuje jeho využití pro širokou škálu aplikací v zahradnictví a lesnictví.

Hlavní charakteristiky a výhody Litenu zahrnují:

  • Materiál: Polyetylen, který zajišťuje vysokou odolnost proti vnějším vlivům a dlouhodobé použití.
  • Rozměry: Rukávce Liten - ochrana stromků proti okusu jsou dostupné v metráži a v šířkách15cm nebo 20cm a také 29cm. Role má maximální délku 100m, což umožňuje flexibilní použití pro ochranu různě velkých rostlin a stromů.
  • Použití: Vhodné zejména pro individuální ochranu mladých lesních kultur nebo kmenů proti okusu zvěří, což je klíčové pro prevenci poškození mladých stromků a rostlin.

Tento rukávec na ochranu stromů je ideální volbou pro zahradníky, lesníky a všechny, kdo hledají efektivní a spolehlivou ochranu proti škodám způsobeným domácí i lesní zvěří. Jeho použití je jednoduché a představuje ekonomicky výhodné řešení pro ochranu rostlin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastová ochrana proti okusu
Hmotnost: 0.01 kg
Rozměr: 20cm x 100cm
Gramáž: 100g / bm
Velikost oka: 13 x 13mm
Průměr kmene: max. 14cm
Materiál: Polyetylen ( PE ) - LITEN - dvojitá struktura