Zavlažovací pytel, vak JULOW 50L, zelený - 1ks

Značka: GTEX

Zavlažovací systém Julow 50 L je navržený k levnému a efektivnímu zavlažování, ideální pro čerstvě vysazené sazenice i pro zralé stromy a keře. Díky dvěma úvazkům v horní části vaku, která usnadňují manipulaci a případné přivázání k opěrnému bodu, je tento zavlažovací pytel vysoce uživatelsky i ekonomicky přívětivý. Pro zvýšení stability jsou v dolní části přidány další úvazky, které umožňují bezpečné uchycení zavlažovacích vaků ke kmeni, zaručující pevnost a stabilitu celého systému.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Kód: 1596
115 Kč / ks 95,04 Kč bez DPH
Zavlažovací pytel, vak JULOW 50L, zelený - 1ks
Značka: GTEX

Efektivní hydratace pro mladé i zralé stromy

Zavlažovací pytel Julow zavlažuje prošitým dnem, které zajišťuje konstantní odkapávání vody, čímž se zabrání jejímu odpařování nebo odtékání mimo kořenový systém. Tím je rostlinám zajištěna neustálá vlhkost, což je klíčové při přesazování a pro ochranu před teplotními výkyvy a poškozením mrazem. S kapacitou obepínání stromků do průměru 25 cm tento závlahový vak ke stromu poskytuje široké možnosti použití.

Konstrukční vlastnosti a použití

  • Dvojitý úvazek: Pro maximální efektivitu zavlažování lze dvěma úvazky spojit dva pytle Julow k jedinému stromku, což zajistí dlouhodobou hydrataci po naplnění 50 litry vody.
  • Přeložení 20cm: Díky inovativnímu designu s 20cm přeložením po bocích zalévací vak dokonale drží svůj tvar a zajišťuje stabilní základ pro rovnoměrné zavlažování.

Návod k použití

Pro optimální výsledky, zavlažovací pytel Julow pevně připevněte k opoře pomocí úvazků umístěných v horní části, čímž zajistíte, že prošité dno vaků bude správně sedět na zemi. Vak na zavlažování stromů naplňte vodou, přičemž horní otvor ponechte volný pro snadné doplňování. Díky průběžnému odkapávání z dolní části ve švu je zajištěno efektivní a několikahodinové zavlažování.

Závlahový vak Julow představuje přelom v péči o rostliny, nabízející jednoduché, ekonomické ale zároveň efektivní řešení pro zajištění optimální hydratace. S tímto systémem můžete snadno zajistit, že vaše rostliny budou vždy dostatečně zavlažené, zdravé a odolné vůči nepříznivým podmínkám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zavlažovací vaky na stromy
Hmotnost: 0.015 kg
Materiál: PE
Rozměr: 50 x 80 cm + 20cm vnitřní založení
Objem vaku: 50 L
Barva: Zelená